Poradnia wad postawy

Napisano dnia 03/12/2018 przez k.tulosz@euro-med.net.pl

Poradnia wad postawy Wady postawy u dzieci stanowią coraz poważniejszy i częstszy problem medycyny wieku rozwojowego.  Wpływają całościowo na zdrowie, poziom energii, komfort życia, skuteczność w działaniu, a w efekcie na zadowolenia z życia. Dlatego zapewniając dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w rehabilitacji wad postawy dzieci oraz kompetentnych i troskliwych specjalistów, dbamy o jak najlepszy start w dzieci w życie. 

Więcej

Analiza składu ciała metodą BIA (Bioelectrical Impedance Analysis)

Napisano dnia 31/05/2017 przez d.remblewska@euro-med.net.pl

Jedną ze skuteczniejszych metod badania składu masy ciała jest analiza bioimpedancji elektrycznej (BIA – Bioelectrical Impedance Analysis), która wykonywana jest w ramach porady dietetyka w Ośrodku w Tychach.

Więcej

To jest sen

Napisano dnia 05/04/2017 przez a.badetko@euro-med.net.pl

Przedstawiamy reportaż o Mateuszu, który między innymi dzięki fantastycznej współpracy z naszym rehabilitantem  robi ogromne postępy. 

Więcej

Tychy - Masaż bańką chińską

Napisano dnia 03/03/2017 przez a.badetko@euro-med.net.pl

Bańka chińska wykorzystywana jest zarówno w masażu kosmetycznym, jak i leczniczym. Z dużym powodzeniem stosuje się ją do: zmniejszenia widoczności rozstępów, usunięcia cellulitu  oraz problemów ze stawami i bólami różnego pochodzenia w tym zlokalizowanymi w obrębie kręgosłupa. 

Więcej

Oblicza depresji

Napisano dnia 22/02/2017 przez a.badetko@euro-med.net.pl

Spotkanie z mgr Agnieszką Fabiś psychoterapeutką z tyskiego ośrodka Grupy Medycznej Euro-Med.

Więcej

Oduczamy złych nawyków

Napisano dnia 07/02/2017 przez a.badetko@euro-med.net.pl

Rozmowa z Magdaleną Drogoń, rehabilitantką Grupy Medycznej Euro-Med w Tychach.

Więcej

Badamy człowieka, a nie chorobę

Napisano dnia 24/01/2017 przez a.badetko@euro-med.net.pl

Wywiad z dr Malwiną Mikoś - Nowak, dr nauk medycznych, zajmującą się akupunkturą* w tyskim ośrodku Euro-Med.

Więcej

Co to ta Skolioza?

Napisano dnia 15/05/2014 przez r.dubaniowski@euro-med.net.pl

Skolioza tzw.  skrzywienie kręgosłupa, zwane często "bocznym skrzywieniem kręgosłupa" to faktycznie nie tylko zniekształcenie kręgosłupa w płaszczyźnie czołowej (właściwe boczne skrzywienie kręgosłupa), ale również w płaszczyźnie strzałkowej (tak zwana lordo-skolioza albo kifo-skolioza) oraz w płaszczyźnie poziomej (rotacja oraz torsja trzonów i wyrostków kolczystych).  W artykule informację na temat rodzajów skolioz oraz jakie są podstawowe objawy skoliozy. Zapraszamy do lektury.

Więcej

Wspólnie przeciw białaczce

Napisano dnia 14/06/2013 przez jarzebski@web-profit.pl

Fundacja DKMS ma od dawna jedna misję: znalezienie jak największej liczby dawców dla tych, którzy chorują na białaczkę. Rejestracja polega na pobraniu wymazu z śliny oraz wypełnienia specjalnego formularza. Później Koordynator Fundacji odbiera zebrane wnioski rejestracyjne i przekazuje je do centralnego biura w Warszawie. Fundacja jako jedyna baza potencjalnych dawców szpiku kostnego posiada możliwość rejestracji dawców za pomocą zamówienia pakietu rejestracyjnego przez Internet.

Więcej

© 2013 EURO-MED.NET.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: : Web-Profit