DZIEŃ OTWARTY w Tychach

Dzień otwarty za nami - ilość chętnych przerosła nasze oczekiwania ! Oprócz całego wachlarza zabiegów i badań, z których wszystkie cieszyły się powodzeniem, pacjenci mieli okazję wziąć udział w loterii z nagrodami, takimi jak parasole, zegar, piłki rehabilitacyjne i wiele innych. Była również okazja posmakować domowych ciast, upieczonych specjalnie na tę okazje przez pracowników – zdobyły duże uznanie, cieszymy się, że smakowało!

Wiele osób skorzystało też z okazji i oddało krew oraz w sposób praktyczny uczyło się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Największą atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy - Pani Maria przez wiele godzin była oblegana przez naszych milusińskich i wspinała się na wyżyny artyzmu wywołując fale szczerej radości. W między czasie dzieci zapraszane były na salę gimnastyczną, gdzie prowadzone były zabawy z elementami gimnastyki korekcyjnej prowadzone przez fizjoterapeutów. Dzieci bawiły się doskonale - wiele z nich ponaglane przez rodziców odmawiało wyjścia do domu.

Wszystkim obecnym dziękujemy z całych serc za przybycie !

© 2013 EURO-MED.NET.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: : Web-Profit